Přes 100 účastníků na šachovém táboře

Tisková zpráva

Šachový tábor, který každoročně pořádá v Růžené u Milevska Šachová škola STAMAT, překonal další milník. Akce, která se tentokrát konala od 6. do 13. srpna, se letos poprvé zúčastnilo přes sto lidí.

Dopoledne se děti potkávaly za šachovnicí. Z vítězství ve čtyř hlavních turnajích se radovali Tobias Pressler (A), Michal Blahoš (B), Tereza Pravdová (C) a Mikuláš Krubner (D). Večery mladé naděje pro změnu trávily s trenéry na přednáškách o různých šachových tématech, které by jim měly pomoci se dále zlepšovat.

Odpoledne byla věnována sportovním aktivitám a celotáborové hře, při které se táborníci ponořili do kouzelného světa Harryho Pottera. Ve středu také proběhl celodenní výlet, jehož cílem byl Vysoký Chlumec. V tamním skanzenu si děti prohlédly například vodní pilu nebo mlýn.

Rodiče mohli dění v Růžené sledovat celý týden prostřednictvím pravidelně aktualizovaného táborového deníku, fotografií a videí. Podrobnější informace o šachovém táboře lze najít na internetových stránkách Šachové školy STAMAT.

Společná táborová fotka (FOTO: Patrik Pýcha)

Propozice
Přihlášení účastníci
Rozdělení dětí do oddílů
Fotky z tábora
Videa z tábora
Výsledky turnajů
Táborový deník

autor zprávy: Patrik Pýcha

Příspěvek byl publikován v rubrice Šachové turnaje a jeho autorem je Patrik P.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..