Dvacátý druhý turnaj

Tisková zpráva

V sobotu 11. června uspořádala Šachová škola STAMAT v prostorách školní jídelny ZŠ Dukelská v Benešově svůj 22. turnaj pro děti. Akce tentokrát přilákala jen 15 účastníků, proběhla ovšem v příjemné atmosféře a pro některé začínající naděje šlo o ideální příležitost vyzkoušet si, jak vypadá šachová soutěž.

Momentka z turnaje (FOTO: Nela Pýchová)

Konkurenci v turnaji neměl Michael Stein, jeden z nejlepších odchovanců Šachové školy STAMAT, který vyhrál všech devět partií a stal se jasným vítězem. Stříbro vybojoval Matyáš Jouja a bronz získal František Kváča. Nejlepší dívkou se stala Ema Přibylová před Lenkou Kváčovou a ve speciální kategorii pro začínající šachisty bez ratingu zvítězil Lukáš Zelík před Kryštofem Kočím.

Společná fotka vítězů (FOTO: Nela Pýchová)

Jménem Šachové školy STAMAT děkuji všem dětem a rodičům za jejich účast. Budeme se těšit na shledanou na některé z našich dalších akcí, třeba na našem letním táboře, kterého by se mělo letos zúčastnit přes 80 dětí.

Výsledky
Fotky

autor: Patrik Pýcha

Příspěvek byl publikován v rubrice Šachové turnaje a jeho autorem je Patrik P.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..