Míša Stein vede žákovskou ligu

Regionální žákovská liga

V sobotu 5. března proběhlo ve Stříbrné Skalici předposlední kolo Regionální žákovské ligy. Turnaj skončil úspěšně pro Míšu Steina, který už podruhé v probíhající sezóně ovládl elitní šestnáctku.

Vzhledem k jarním prázdninám tentokrát usedlo za šachovnice nezvykle málo dětí, což se dotklo i účasti nadějí z našich kroužků. Zástupce jsme měli pouze v nejsilnějším turnaji A, v němž ukořistil vítězství Míša Stein (TJ Spartak Vlašim). Díky dobrému výsledku se navíc kolo před koncem vyhoupl na první místo v celkovém pořadí. Méně se v sobotu dařilo Jáchymu Slánskému (TJ Spartak Vlašim), který doposud zaznamenával stále se zlepšující výsledky. V šestnáctičlenném poli skončil až na 12. místě. Ještě o dvě příčky níž se umístil Míša Blahoš, jenž letos teprve sbírá zkušenosti mezi nejlepšími hráči.

Průběžně nejlepší desítka hráčů a hráček letošní RŽL

Regionální žákovská liga je téměř u konce. Cílovou pásku protne 26. března v Sázavě. Pět nejlepších výsledků z devíti turnajů rozhodne o celkovém pořadí. Děti soutěží nejen o medaile ve svých věkových kategoriích, ale rovněž o postupy do krajského finále.

Výsledky turnaje ve Stříbrné Skalici
Celkové pořadí dle věkových kategorií
Celkové pořadí bez věkových kategorií

autor: Patrik Pýcha

Příspěvek byl publikován v rubrice Šachové turnaje a jeho autorem je Patrik P.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..