Kuba Mlýnek triumfoval v Pravoníně

Regionální žákovská liga

Od předchozího kola Regionální žákovské ligy uplynul jen týden a už se série dětských turnajů opět posunula o krok dále. 16. října proběhlo v Pravoníně už třetí kolo a nás může těšit, že děti z kroužků Šachové školy STAMAT se znovu vyšplhaly na nejvyšší příčky.

Trofeje pro medailisty (FOTO: Petr Zeman)

Většina našich nadějí si stejně jako v prvních dvou případech zahrála v elitní šestnáctce. Svého prvního triumfu v životě v ní dosáhl Kuba Mlýnek (TJ Jawa Brodce), který ztratil jen remízu se stříbrným Míšou Steinem (TJ Spartak Vlašim). Solidní výkon podal také Adam Handl, jenž dosáhl na 6. místo, což je prozatím jeho nejlepší umístění v nové sezoně. V áčku dále bojovali Dalibor Křivánek (TJ Spartak Vlašim) a Antonín Kastner (TJ Jawa Brodce). Zástupce jsme tentokrát měli i v turnaji C, kde soupeřům nedal šanci ostřílený účastník dětských soutěží Matyáš Křivánek.

Kuba Mlýnek se dočkal vítězství (FOTO: Petr Zeman)

Matyáš Křivánek ovládl céčko (FOTO: Petr Zeman)

Po rychlém startu si nyní dá žákovská liga delší pauzu. Čtvrté kolo by se mělo uskutečnit 13. listopadu pod taktovkou šachistů ze Zvole.

Fotky od Petra Zemana

autor: Patrik Pýcha

Příspěvek byl publikován v rubrice Šachové turnaje a jeho autorem je Patrik P.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..