Šachový tábor přilákal 90 účastníků

Tisková zpráva

Šachový tábor v Růžené u Milevska, který pořádá už několik let Šachová škola STAMAT, opět přilákal bezmála stovku účastníků. Akce plná šachu i sportování v přírodě se konala ve dnech 8. až 15. srpna. Tábor letos probíhal  ve stínu epidemie koronaviru, ale přijatá hygienická opatření jej naštěstí nijak zásadně nenarušila.

Dopoledne táborníci sváděli souboje za šachovnicí. Tentokrát se velmi dařilo dívkám. Vítězi čtyř hlavních turnajů se stali Kamila Steinová (A), Tereza Lísková (B), Jan Rybáček (C) a Anna Šperková (D). Šachoví lektoři si navíc pro mladé naděje připravili několik přednášek. Odpoledne probíhala celotáborová hra, prostřednictvím které se děti přenesly do starověkého Středomoří. Táborníci také podnikli celodenní výlet, jehož cílem se stala zřícenina hradu Zvěřinec.

Dění v Růžené měli rodiče možnost sledovat celý týden prostřednictvím táborového deníku. Atmosféru pomohly dokreslit fotografie i videa. Podrobnější informace mohou zájemci najít na internetových stránkách Šachové školy STAMAT. Jejím jménem děkuji všem vedoucím i praktikantům za zdařilou organizaci tábora a dětem i jejich rodičům za neutuchající zájem o naše akce.

Společná táborová fotka (FOTO: Petr z koňského tábora)

Stav přihlášek
Hygienická opatření
Rozdělení dětí do oddílů
Fotky z tábora
Videa z tábora
Výsledky turnajů
Ztráty a nálezy

autor: Patrik Pýcha

Příspěvek byl publikován v rubrice Šachové turnaje a jeho autorem je Patrik P.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..