Šachový tábor přilákal 95 účastníků

Tisková zpráva

Šachový tábor v Růžené u Milevska, který pořádá už několik let Šachová škola STAMAT, opět přilákal bezmála stovku účastníků. Akce plná šachu i sportování v přírodě se letos konala ve dnech 3. až 10. srpna.

Dopoledne táborníci sváděli souboje za šachovnicí. Vítězi čtyř hlavních turnajů se stali Vojtěch Dudek (A), Ondřej Hrabě (B), Tereza Pravdová (C) a Michal Blahoš (D). Šachoví lektoři si navíc pro děti připravili několik přednášek. Odpoledne probíhala celotáborová hra, jež tentokrát našla inspiraci v díle J. R. R. Tolkiena a nesla název Pán prstenů. Cílem celodenního výletu se stalo město Tábor, kde děti navštívily například strašidelné podzemí nebo vyhlídkovou věž.

Dění v Růžené měli rodiče možnost sledovat celý týden prostřednictvím táborového deníku. Atmosféru pomohly dokreslit fotografie i videa. Podrobnější informace mohou zájemci najít na internetových stránkách Šachové školy STAMAT. Jejím jménem děkuji všem vedoucím i praktikantům za zdařilou organizaci tábora a dětem i jejich rodičům za neutuchající zájem o naše akce.

Společná táborová fotka (FOTO: Karel Jukl)

Propozice
Stav přihlášek
Rozdělení dětí do oddílů
Fotky z tábora
Videa z tábora
Výsledky turnajů
Táborový deník
Ztráty a nálezy

autor: Patrik Pýcha

Příspěvek byl publikován v rubrice Šachové turnaje a jeho autorem je Patrik P.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Šachový tábor přilákal 95 účastníků

  1. Pingback: Táborový deník 2019 |

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..