O pohár Mistra Jana 2019

V Plané nad Lužnicí byl včera zahájen turnaj O pohár Mistra Jana, kam vyrazilo i několik nadějí z Šachové školy STAMAT. Velikonoční prázdniny jsou ideální pro uspořádání delšího turnaje a děti díky tomu mají skvělou možnost získat cenné zkušenosti ve vážných partiích. 

Účastníci se rozdělili podle výkonnosti do čtyř skupin. Do turnaje C, který se hraje pod názvem Jordán, se přihlásil Honza Svoboda. Ve skupině D, která se jmenuje Velikonoční, bojují Míša Stein, Dalibor Křivánek a Jáchym Slánský. Děti v Plané doprovází Petr Havelka.

Putovní pohár pro vítěze (FOTO: ŠACHklub Tábor)

Vítěze jednotlivých turnajů bychom měli znát v neděli večer. Držte klukům palce!

Stránky pořadatelů

Průběžné výsledky

Příspěvek byl publikován v rubrice Šachové turnaje a jeho autorem je Patrik P.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 komentářů u „O pohár Mistra Jana 2019

  1. Zdravím z Plané. Zatím se nám celkem daří, Míša spolehlivě plní roli favorita, první lepší souper ho čeká zítra. Jachym i Dalibor jednou zavahali, Jachym dopoledne ve vyhrane pozici, Dada se silným soupeřem ve vyrovnané pozici. Honza a Roman hrají silnější turnaje a zatím mají každý jeden bod. Držte nám zítra palce …

  2. Držím palce. Rozjezd byl výborný, dnes dopoledne se to nepovedlo, tak odpoledne očekávám opravy 🙂 . Proč nehrál Jáchym?

  3. Jachym hral fotbalový zápas v Bystřici. Odpoledne se povedlo bohužel jen Misovi, který je stále ve hře o první místo.
    Tak snad zítra přidáme hodně bodů.

  4. Dopoledne Míša prekvapil soupeřku v zahájení a s přehledem vyhrál. Také Dalibor slabší soupeřku porazil. I Jachym v dlouho vyrovnané partii získal figuru ale bohužel to pak popletl. Škoda:-( Honza vyhrál a Roman má zatim figuru navíc.

  5. Ve zbývajících partiích Jachym 1, Dada 1/2, Honza 1 a Roman 1/2. Tak ani oni žádnou ostudu neudělali…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..