Doba vánočních turnajů

Na sklonku roku se téměř nenajde den, kdy by se nekonal nějaký šachový turnaj. Ani děti z Šachové školy STAMAT během svátků nezahálely a řady akcí se zúčastnily – v Týnci nad Sázavou, Chotýšanech, Stříbrné Skalici nebo Pravoníně.

Memoriál Vojtěcha Boříka

23. prosince proběhl v Týnci nad Sázavou Memoriál Vojtěcha Boříka. Sedmikolového turnaje v rapid šachu se zúčastnili Honza Svoboda, Kryštof Křížek a Kuba Mlýnek. Dařilo se obzvlášť Honzovi, o čemž svědčí jeho výkon 1748.


Výsledky

Memoriál Stanislava Vojty

Memoriálu Stanislava Vojty, který každoročně vlašimští šachisté pořádají v hostinci Na Kopečku v Chotýšanech, se zúčastnil Kryštof Křížek. Vánoční bleskovka proběhla jako obvykle 26. prosince. V základní skupině Kryštof příliš rychlou ruku neměl, a tak se musel spokojit až s finálovou skupinou C. V ní už nedal téměř nikomu šanci a zaslouženě zvítězil.

Výsledky

Jeskyňka Open

28. prosince se Honza Svoboda vypravil do Stříbrné Skalice, kde se konal také již tradiční Jeskyňka Open. Honzovi se podařilo vypořádat se slabšími soupeři, naopak silnějším protivníkům podlehl. Celkově tedy dosáhl průměrného výsledku.

Výsledky

Silvestrovský turnaj

Jubilejního 10. ročníku Silvestrovského turnaje v Pravoníně, který je určen výhradně pro děti, se zúčastnilo hned několik dětí z kroužků Šachové školy STAMAT – Kryštof Křížek, Dalibor Křivánek, Patricie Fuxová, Jáchym Slánský, Adam Handl, Antonín Kastner a Matyáš Křivánek. Turnaj ovládl Kryštof, který potvrdil roli favorita a zvítězil s velkým náskokem na své nejbližší pronásledovatele.

Výsledky

Jménem Šachové školy STAMAT bych chtěl popřát všem veselého Silvestra a šťastný vstup do následujícího roku. Na shledanou v roce 2019!

autor: Patrik Pýcha

Příspěvek byl publikován v rubrice Šachové turnaje a jeho autorem je Patrik P.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..