111 dětí na turnaji v Čerčanech

Zpráva pro regionální tisk

Školní jídelna ZŠ Čerčany se 10. listopadu stala dějištěm šachového turnaje. Pod taktovkou Šachové školy STAMAT zde proběhlo 3. kolo Regionální žákovské ligy 2018/2019. Přestože se nepodařilo překonat loňský rekord v počtu účastníků, hrací prostory stejně praskaly ve švech, když k šachovnicím usedlo 111 mladých nadějí.

Jídelna ZŠ Čerčany se zaplnila šachisty (FOTO: Patrik Pýcha)

Děti byly na základě své výkonnosti rozděleny do tří turnajů. Králem elitní šestnáctky se stal David Hampl z Říčan, v turnaji B dominoval Matyáš Jouja ze Zvole a céčko ovládl Adam Handl z Šachové školy STAMAT. Mezi dívkami se v turnaji A prosadila Monika Strnadová z Říčan, v béčku si sáhla na zlato Kamila Steinová ze Šachové školy STAMAT a v turnaji C vystoupala nejvýš Natálie Štanderová z Vlašimi.

Regionální žákovskou ligu každoročně tvoří série devíti turnajů. Celkové výsledky pak na jaře stanoví, kdo postoupí do krajského finále.

Jménem Šachové školy STAMAT děkuji základní škole v Čerčanech, jmenovitě jejímu řediteli Josefu Prchalovi, za poskytnuté prostory. Všem dětem, rodičům a trenérům děkujeme za jejich účast a těšíme se s nimi na shledanou na některé z našich dalších akcí.

Výsledky

Fotky

autor: Patrik Pýcha

Příspěvek byl publikován v rubrice Šachové turnaje a jeho autorem je Patrik P.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..