Šachová škola STAMAT pořádala další turnaj!

Patrik Pýcha

V neděli 28. dubna proběhl v Benešově krajský přebor dětí do 8 let v šachu. Na turnaj organizovaný šachovou školou STAMAT ve spolupráci s benešovským DDM dorazilo 43 malých šachistů. Akci zahájili stručnými proslovy předseda šachové školy Jan Starec, dlouholetý pořadatel mládežnických turnajů Petr Havelka a hlavní trenér Ondřej Matějovský.

Účastníci odehráli 7 kol. Při čekání na jednotlivá kola se mohly děti rozptýlit sledováním filmu nebo se občerstvit v bufetu.

Mezi chlapci zvítězil Ondřej Skýpala z TJ AERO Odolena Voda. Stříbro vybojoval Jakub Vojta z TJ Spartak Vlašim a bronz Šimon Jiroušek z KŠ Říčany 1925.

Nejlepší dívkou se stala celkově třetí Kateřina Pastrnková z KŠ Říčany 1925 následovaná Marií Karpeckou z ŠK Řevnice a Monikou Strnadovou z KŠ Říčany 1925.

Jménem šachové školy STAMAT bych chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě a bezproblémovém průběhu turnaje a samozřejmě také DDM Benešov za vstřícnost a poskytnuté prostory.

P1150327
Tři nejlepší chlapci: 1. Ondřej Skýpala, 2. Jakub Vojta, 3. Šimon Jiroušek

Kompletní výsledky turnaje http://chess-results.com/tnr92865.aspx?art=1&lan=5&wi=821

Obrázky z turnaje najdete na http://petr99.rajce.idnes.cz/Krajsky_prebor_deti_do_osmi_let_2013/

Příspěvek byl publikován v rubrice Šachové turnaje a jeho autorem je Petr. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..