Kryštof Křížek se v áčku dočkal medaile

Rekord v počtu účastníků na jednom turnaji Regionální žákovské ligy byl opět překonán. Na 6. kolo letošní sezony včera do Říčan dorazilo 134 šachistů a šachistek. Medaile z turnaje A se konečně dočkal Kryštof Křížek, který vybojoval stříbro, přičemž o vítězství ho připravilo jen horší pomocné hodnocení. Premiéru v elitní šestnáctce si navíc vyzkoušel Jan Svoboda. V silné konkurenci se mu během čtyř kol na své konto podařilo připsat jednu remízu a výsledkem bylo 15. místo.

Kryštof Křížek (FOTO: sachypravonin)

V dalších dvou turnajích, hraných rychlejším tempem na sedm kol, se dětem z našich kroužků tolik nedařilo, na druhou stranu byla tentokrát konkurence pravděpodobně o něco silnější než obvykle. V béčku se podařilo do první desítky proniknout Jakubu Mlýnkovi (9. příčka), v céčku pak Adamu Handlovi (8. příčka).

Podrobné výsledky všech turnajů a našich nadějí najdete na chess-results. Příští kolo Regionální žákovské ligy se pravděpodobně uskuteční až v únoru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Šachové turnaje a jeho autorem je Patrik P.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..