Několik medailí ze Stříbrné Skalice

Dětem z kroužků Šachové školy STAMAT se na včerejším 5. kole Regionální žákovské ligy 2017/2018 ve Stříbrné Skalici podařilo vybojovat 4 medaile! Na stupně vítězů vystoupali Jan Svoboda, Dalibor Křivánek, Kamila Steinová a Adam Handl. V konkurenci elitní šestnáctky  (turnaj A) se tentokrát přiblížil stupňům vítězů i Kryštof Křížek, který skončil na 5. místě.

Naše naděje zabodovaly především v turnaji B. Jeho vítězem, s bodovým náskokem na stříbrného Dalibora Křivánka, se stal Jan Svoboda. Velmi blízko medailovým pozicím se dostali také Michael Stein (5. místo) a Jakub Mlýnek (6. místo). Do první desítky pronikla ještě Kamila Steinová (10. místo), která se tak stala nejlepší dívkou.

Jan Svoboda (uprostřed) a Dalibor Křivánek (vpravo) s medailemi a diplomy za 1. a 2. místo v turnaji B (FOTO: sachypravonin)

Kamila Steinová (uprostřed) se stala nejlepší dívkou turnaje B (FOTO: sachypravonin)

V céčku vybojoval bronz Adam Handl, přičemž od zlata ho dělilo pouze horší pomocné hodnocení. Desítky dosáhli ještě Matyáš Křivánek (9. místo) a Vít Zahrádka (10. místo), blízko ní se pak se stejným počtem bodů umístil Antonín Kastner (12. místo).

Adam Handl (vpravo) vybojoval bronz v turnaji C (FOTO: sachypravonin)

Kompletní výsledky tří turnajů a všech našich nadějí najdete na chess-results. Regionální žákovská liga bude dalším kolem pokračovat až v nadcházejícím roce. S tím současným se děti rozloučily skvělými výsledky!

autor: Patrik Pýcha

Příspěvek byl publikován v rubrice Šachové turnaje a jeho autorem je Patrik P.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Několik medailí ze Stříbrné Skalice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..