Filip Bláha vyhrál céčko v Jílovém

V Jílovém u Prahy včera proběhlo 3. kolo Regionální žákovské ligy 2017/2018. Turnaje se zúčastnilo 115 hráčů a hráček, mezi nimiž samozřejmě nechyběly ani děti z našich kroužků.

Zlatou medaili si přivezl domů Filip Bláha, který v céčku ze sedmi partií vydoloval 6 bodů a díky nejlepšímu pomocnému hodnocení z vedoucí trojice vystoupal na 1. příčku. Prohrál jen s Adamem Handlem, jenž s 5 body dosáhl na 6. místo.

Filip Bláha (druhý zprava) s cenami za vítězství v turnaji B (FOTO: sachypravonin)

V béčku se již tradičně pohybovali na předních příčkách sourozenci Steinovi. Oba nasbírali 5 bodů a skončili těsně vedle sebe – Míša na 8. místě, Kamila hned o jednu pozici za ním, přičemž se stala v turnaji B druhou nejlepší dívkou.

V elitní šestnáctce zaostal kousek za stupni vítězů Kryštof Křížek. Ve čtyřech partiích vybojoval 2,5 bodu a připadla mu bramborová příčka.

Na chess-results najdete kompletní výsledky všech tří turnajů i všech zmíněných i nezmíněných nadějí z našich kroužků. Série dětských turnajů bude pokračovat 2. prosince v Čerčanech a turnaj bude pořádat Šachová škola STAMAT.

autor: Patrik Pýcha

Příspěvek byl publikován v rubrice Šachové turnaje a jeho autorem je Patrik P.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..