Velikonoce v Táboře

Zpráva o turnaji O pohár Mistra Jana

Početná výprava dětí z našeho regionu, vedená Petrem Havelkou, se o Velikonocích zúčastnila turnaje O pohár Mistra Jana v Táboře (6. – 9. dubna). Jedinečné možnosti zahrát si vážné partie a zároveň nezameškat žádný den ve škole využili i Míša Stein, Jáchym Slánský, Dan Zeman a Míša Blahoš, čtyřlístek našich odchovanců nebo bývalých členů našich kroužků.

Celý příspěvek

Gymnázium Benešov nejlepší školou v kraji

Zpráva o Krajském přeboru školních družstev

Školáci z celého Středočeského kraje vyrazily 4. dubna do Neratovic, kde se uskutečnil Krajský přebor školních družstev. Soutěžilo se ve dvou kategoriích (1. – 5. třída a 6. – 9. třída, případně nižší ročníky víceletých gymnázií). Mezi staršími účastníky patřil mezi favority tým benešovského gymnázia ve složení Josefína Dudková, Michael Stein, Daniel Zeman a Viktor Fanfrlík.

Celý příspěvek

Míša Stein obhájil celkové vítězství

Zpráva o Regionální žákovské lize

1. dubna byl v Sázavě devátým kolem zakončen další ročník Regionální žákovské ligy. Putovní pohár pro celkového vítěze už druhý rok v řadě pozvedl Míša Stein (TJ Spartak Vlašim), kterému se navíc v městě sklářů poprvé podařilo ovládnout elitní šestnáctku s plným počtem bodů!

Celý příspěvek