Kuba má bronz z KP mládeže v rapidu

Krátká zpráva o turnajích v Milovicích a Chlumci

4. května v Milovicích proběhl Krajský přebor mládeže v rapid šachu, kde si mezi chlapci do 14 let vedl skvěle Kuba Mlýnek (TJ Jawa Brodce). Díky zisku 5 bodů ze 7 partií a dobrému pomocnému hodnocení dosáhl nejen na bronzovou medaili, ale rovněž si vybojoval právo účasti na zářijovém republikovém mistrovství!

Celý příspěvek

Vydařené Velikonoce v Táboře

Závěrečná zpráva o turnaji O pohár Mistra Jana

Velkou radost udělaly trenérům svými výkony děti na velikonočních turnajích v Táboře, jež se konaly od 28. do 31. března. Dařilo se v podstatě všem a někteří naši borci zde zaznamenali jedny ze svých nejlepších výsledků v dosavadní kariéře. Pojďme si je krátce shrnout.

Celý příspěvek

Míša Stein zakončil vítězný triple

Zpráva o Regionální žákovské lize

V sobotu 23. března vyvrcholila Regionální žákovská liga závěrečným kolem v Sázavě, po němž bylo vyhlášeno i celkové pořadí letošního seriálu. Už po třetí v řadě se povedlo soutěž ovládnout Míšovi Steinovi (TJ Spartak Vlašim), který ji vzhledem k věku tento rok mohl hrát naposledy.

Celý příspěvek

Míša míří na republikový šampionát

Úvodní zpráva o MČR mládeže

Největší české naděje budou v průběhu následujících osmi dní svádět šachové bitvy v hotelu Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou, kde zítra bude zahájeno Mistrovství ČR mládeže. Mezi účastníky mistrovských kategorií najdeme i Míšu Steina (TJ Spartak Vlašim), jednoho z našich nejúspěšnějších odchovanců.

Celý příspěvek