Novým vítězem STAMAT ligy je Dan Zeman

Tisková zpráva

Šachová škola STAMAT uspořádala 15. června svůj 25. turnaj pro děti. Královská hra přilákala do prostor jídelny ZŠ Dukelská v Benešově 35 mladých šachistů a šachistek. Klání ovládl Daniel Zeman z Vlašimi, jenž se zároveň stal vítězem letošní STAMAT ligy, určené pro děti navštěvující kroužky šachové školy.

Celý příspěvek

Kuba má bronz z KP mládeže v rapidu

Krátká zpráva o turnajích v Milovicích a Chlumci

4. května v Milovicích proběhl Krajský přebor mládeže v rapid šachu, kde si mezi chlapci do 14 let vedl skvěle Kuba Mlýnek (TJ Jawa Brodce). Díky zisku 5 bodů ze 7 partií a dobrému pomocnému hodnocení dosáhl nejen na bronzovou medaili, ale rovněž si vybojoval právo účasti na zářijovém republikovém mistrovství!

Celý příspěvek

Vydařené Velikonoce v Táboře

Závěrečná zpráva o turnaji O pohár Mistra Jana

Velkou radost udělaly trenérům svými výkony děti na velikonočních turnajích v Táboře, jež se konaly od 28. do 31. března. Dařilo se v podstatě všem a někteří naši borci zde zaznamenali jedny ze svých nejlepších výsledků v dosavadní kariéře. Pojďme si je krátce shrnout.

Celý příspěvek

Míša Stein zakončil vítězný triple

Zpráva o Regionální žákovské lize

V sobotu 23. března vyvrcholila Regionální žákovská liga závěrečným kolem v Sázavě, po němž bylo vyhlášeno i celkové pořadí letošního seriálu. Už po třetí v řadě se povedlo soutěž ovládnout Míšovi Steinovi (TJ Spartak Vlašim), který ji vzhledem k věku tento rok mohl hrát naposledy.

Celý příspěvek