Šachová škola STAMAT hledá nové lektory (viz „NAŠE KROUŽKY“).

V sekci „Šachový tábor“ najdete propozice oblíbeného tábora v Růžené.

Naše kroužky

Šachová škola STAMAT hledá nové lektory – inzerát.

Termíny kroužků od října 2017

KDE KDY KDO
ZŠ Ondřejov pondělí 11:45 – 13:15 T.Zlámaná  LETÁK
ZŠ Jiráskova Benešov úterý 15:00 – 16:30 O.Matějovský  LETÁK
ZŠ Čerčany úterý 15:30 – 17:00 F.Helebrand  LETÁK
ZŠ Karlov Benešov úterý 17:00 – 18:30 N.Pýchová  LETÁK
ZŠ Senohraby středa 13:00 – 14:30 B.Studzinski  LETÁK
ZŠ Chocerady čtvrtek 15:00 – 16:30 B.Studzinski  LETÁK
ZŠ Dukelská Benešov pátek 14:00 – 15:30 F.Helebrand  LETÁK
     případně také pátek 16:00 – 17:30 F.Helebrand

Historie našich kroužků

Od září 2016

ZŠ Ondřejov –  pondělí 12:45 – 14:15
navíc od 11:50 do 12:35 výuka v prvních třídách
ZŠ Jiráskova Benešov –  úterý 15:00 – 16:30
ZŠ Bystřice – úterý 14:30 – 16:00
ZŠ Strančice – úterý 13:30 – 15:00
ZŠ Senohraby – úterý 15:30 – 17:00
ZŠ Karlov Benešov – úterý 17:00 – 18:30
ZŠ Krhanice – středa 13:00 – 14:30
ZŠ Pyšely – středa 15:00 – 16:30
ZŠ Týnec n.S. – čtvrtek 15:00 – 16:30
ZŠ Čerčany –  středa 15:30 – 17:00
ZŠ Chocerady –  čtvrtek 15:00 – 16:30
ZŠ Dukelská Benešov – pátek 14:00 – 15:30

Od září 2015

ZŠ Karlov Benešov – pondělí 16:15 – 17:45
ZŠ Ondřejov –  pondělí 12:45 – 14:15
navíc od 11:50 do 12:35 výuka v prvních třídách
ZŠ Jiráskova Benešov –  úterý 15:30 – 17:00
ZŠ Bystřice – úterý 14:30 – 16:00
ZŠ Strančice – úterý 13:15 – 14:45
ZŠ Senohraby – úterý 15:00 – 16:30
ZŠ Krhanice – středa 13:00 – 14:30
ZŠ Čerčany –  středa 15:00 – 16:30
ZŠ Pyšely – středa 15:00 – 16:30
ZŠ Týnec n.S. – čtvrtek 14:00 – 15:30
ZŠ Chocerady –  čtvrtek 15:00 – 16:30
ZŠ Dukelská Benešov – pátek 14:00 – 15:30

Od září 2014

ZŠ Karlov Benešov – pondělí 15:30 – 17:00
ZŠ Ondřejov –  pondělí 12:45 – 14:15
navíc od 11:50 do 12:35 výuka v prvních třídách
ZŠ Jiráskova Benešov –  úterý 15:30 – 17:00
ZŠ Senohraby – úterý 15:20 – 16:50
ZŠ Čerčany –  středa 15:00 – 16:30
ZŠ Pyšely – středa 15:00 – 16:30
ZŠ Chocerady –  čtvrtek 15:00 – 16:30
ZŠ Dukelská Benešov – pátek 14:00 – 15:30

Od února 2014

ZŠ Senohraby – pondělí 14.45 – 16.15
ZŠ Poláčkova Praha – úterý 14.30 – 16.00

Od září 2013

ZŠ Karlov Benešov – pondělí 15.30 – 17.00
ZŠ Ondřejov – pondělí 12.45 – 14.15
ZŠ Jiráskova Benešov – úterý 15.30 – 17.00
ZŠ Čerčany – středa 15.00 – 16.30
ZŠ Chocerady – čtvrtek 15.00 – 16.30
ZŠ Dukelská Benešov – pátek  14.00 – 15.30

Od února 2013

ZŠ Ondřejov – pondělí 13.15 – 14.45
ZŠ Čerčany – středa 15.00 – 16.30
ZŠ Chocerady – čtvrtek 15.00 – 16.30

Od září 2012

ZŠ Dukelská Benešov – pondělí 15.30 – 17.00
ZŠ Jiráskova Benešov – úterý 15.00 – 16.30
ZŠ Karlov Benešov – úterý 17.00 – 18.30