Byly vydány propozice šachového tábora v Růžené (viz „ŠACHOVÝ TÁBOR“)

:::  Blíží se termín pro platbu za tábor – platba je pro nás potvrzení přihlášky, děkujeme! :::
::: Seznam přihlášených účastníků je aktualizován k 26.5.20  :::
:::  Zbývá ještě několik volných míst!  :::
Hygienicko-protiepidemická opatření stanovená pro zajištění sezóny letní dětské rekreace 2020
(je doporučeno „čerstvé“ zdravotní potvrzení)

Přerušení kroužků na školách
V souvislosti s opatřením vlády proti šíření nemoci COVID – 19 (uzavření všech ZŠ a SŠ) nebudou probíhat kroužky na školách. Kroužky budou obnoveny se zahájením školní výuky.

Vlašimáci ovládli šachový turnaj v Čerčanech

Patrik Pýcha

V sobotu 29. listopadu v jídelně Základní školy v Čerčanech proběhlo 5. kolo Regionální žákovské ligy, kterého se zúčastnilo 82 mladých šachistů a šachistek. Pořadatelství se ujala Šachová škola STAMAT.

V elitním turnaji určeném pro šestnáctku nejlepších dominovali talenti z vlašimského šachového oddílu. Mezi chlapci zvítězil Richard Mládek (Vlašim) před Jakubem Voříškem (Vlašim) a Josefem Pášou (Brodce). Nejúspěšnější dívkou byla Anežka Vlková (Vlašim). Za ní se umístily na druhém a třetím místě Klára Kocourková (Sedlčany) a Petra Píšová (Vlašim).

V turnaji B vystoupaly na stupně vítězů děti z Říčan. Nikomu jinému šanci nedaly. Zlato vybojoval Max Štětina, za ním pak skončili David Studzinski a Kryštof Popela. Třemi nejlepšími dívkami byly Hana Bartošová, Veronika Zemenová a Kateřina Pastrnková.

V céčku se mezi chlapci mohli radovat František Jelínek (Vlašim), Jan Marek (Sedlčany) a Filip Beneš (ŠŠ STAMAT), mezi dívkami se prosadily Barbora Slavíková (Vlašim), Anežka Havelková (Sázava) a Andrea Staněčková (Říčany).

DSC_0714

Rozesmátí vítězové turnaje C

Jménem Šachové školy STAMAT bych rád poděkoval každému, kdo se podílel na přípravě a bezproblémovém průběhu celé akce. Doufáme, že se dětem i jejich doprovodu na našem turnaji líbilo a budeme se zase brzy těšit na shledanou.

Podrobné výsledky turnaje: http://chess-results.com/tnr153026.aspx?lan=5&art=1&rd=4&fed=CZE&wi=821

Fotky z turnaje: https://plus.google.com/photos/+PatrikPýcha/albums/6087168748876225745

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..