Byly vydány propozice šachového tábora v Růžené (viz „ŠACHOVÝ TÁBOR“)

::: Seznam přihlášených účastníků je aktualizován k 16.7.20  :::
Hygienicko-protiepidemická opatření stanovená pro zajištění sezóny letní dětské rekreace 2020
(je doporučeno „čerstvé“ zdravotní potvrzení)

83 dětí na turnaji v Čerčanech

Zpráva pro regionální tisk

Školní jídelna ZŠ Čerčany se 22. února stala dějištěm šachového turnaje. Pod taktovkou Šachové školy STAMAT zde proběhlo 7. kolo Regionální žákovské ligy 2019/2020. Na místo konání zavítalo 83 mladých šachistů, kteří soutěžili ve třech turnajích seřazených podle výkonnosti.

Momentka z turnaje (FOTO: Patrik Pýcha)

Králem elitní šestnáctky se stal Martin Le z Říčan. Za ním skončili Monika Strnadová a Michael Stein. Třetím nejlepším chlapcem se  stal celkově čtvrtý Adam Jiřík. Stříbro mezi dívkami v turnaji A vybojovala Laura Sehnoutková a bronz získala Lucie Glasbergerová.

V turnaji B se z vítězství radoval Vojtěch Sehnoutka. Za ním skončili Jakub Stibor a Mikuláš Němec. Nejlepší dívkou se stala Natálie Skolková, následovaná Karolínou Skolkovou a Eliškou Helebrandovou.

Turnaj C ovládl Matouš Schnabl před Annou Šperkovou a Jiřím Randákem. Třetím nejlepším chlapcem byl celkově čtvrtý Vojtěch Zemen. Stříbro mezi dívkami ukořistila Štěpánka Mrázová a na bronzovou příčku vystoupala Tereza Dufková.

Nejlepší chlapci a dívky turnaje C (FOTO: Patrik Pýcha)

Regionální žákovská liga má před sebou ještě dvě kola. Její celkové výsledky rozhodnou o postupujících do krajského finále, které se koná v červnu.

Jménem Šachové školy STAMAT děkuji základní škole v Čerčanech za poskytnuté prostory. Všem dětem, rodičům a trenérům děkujeme za jejich účast a budeme se těšit na shledanou na některé z našich dalších akcí.

Podrobné výsledky
Fotky z turnaje
Průběžné pořadí RŽL
Pořadí RŽL podle kategorií
Propozice 8. kola RŽL

autor: Patrik Pýcha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..