Byly vydány propozice šachového tábora v Růžené (viz „ŠACHOVÝ TÁBOR“)

::: Seznam přihlášených účastníků je aktualizován k 16.7.20  :::
Hygienicko-protiepidemická opatření stanovená pro zajištění sezóny letní dětské rekreace 2020
(je doporučeno „čerstvé“ zdravotní potvrzení)

Bronz z KP družstev mládeže

Závěrečná zpráva

Dvě lednové soboty (11. a 25.) se osm družstev z našeho regionu střetlo v jedné ze základních skupin Krajského přeboru družstev mládeže. Týmy bojovaly o vítězství, zajišťující postup do baráže, která rozhodne o tom, kdo si příští sezonu zahraje 1. ligu mládeže. V osmičce nechybělo ani družstvo Šachové školy STAMAT, jež po dvoudenních bojích vystoupalo na bronzovou příčku.

Tým Šachové školy STAMAT s vedoucím Petrem Havelkou během úvodních kol 11. ledna ve Vlašimi (FOTO: ŠK Pravonín)

Za šachovnicemi se v průběhu všech utkání vystřídalo celkem devět dětí – Kamča Steinová, Dalibor Křivánek, Filip Bláha, Jáchym Slánský, Adam Handl, Adam Jiřík, Vojta Černý, Michal Blahoš a Šimon Filip. Na rozdíl od ostatních týmů se našemu celku podařilo potrápit i vítězné vlašimské družstvo, s nímž souboj skončil nerozhodně 3:3. Pro některé děti šlo o jedinečnou možnost zahrát si vážné partie a nasbírat tak nové zkušenosti.

Odchovanci Šachové školy STAMAT či děti z jejích kroužků si zahráli i v dresu Vlašimi. Kryštof Křížek a Míša Stein pomohli vlašimskému béčku k vítězství v soutěži. Za vlašimské céčko si zahráli tři partie Ondra Hrabě, Lukáš Machyán a Vítek Duda.

Výsledky

Fotky z 1. části

autor: Patrik Pýcha

One Response to Bronz z KP družstev mládeže

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..