= = =   Šachový tábor Růžená 2021 – propozice a stav přihlášek k 24.3.2021  = = =

= = =  Aktuální hygienická situace neumožňuje zahájit kroužky na školách.   = = =

= = =   O případné změně budeme informovat.   = = =

Bronz z KP družstev mládeže

Závěrečná zpráva

Dvě lednové soboty (11. a 25.) se osm družstev z našeho regionu střetlo v jedné ze základních skupin Krajského přeboru družstev mládeže. Týmy bojovaly o vítězství, zajišťující postup do baráže, která rozhodne o tom, kdo si příští sezonu zahraje 1. ligu mládeže. V osmičce nechybělo ani družstvo Šachové školy STAMAT, jež po dvoudenních bojích vystoupalo na bronzovou příčku.

Tým Šachové školy STAMAT s vedoucím Petrem Havelkou během úvodních kol 11. ledna ve Vlašimi (FOTO: ŠK Pravonín)

Za šachovnicemi se v průběhu všech utkání vystřídalo celkem devět dětí – Kamča Steinová, Dalibor Křivánek, Filip Bláha, Jáchym Slánský, Adam Handl, Adam Jiřík, Vojta Černý, Michal Blahoš a Šimon Filip. Na rozdíl od ostatních týmů se našemu celku podařilo potrápit i vítězné vlašimské družstvo, s nímž souboj skončil nerozhodně 3:3. Pro některé děti šlo o jedinečnou možnost zahrát si vážné partie a nasbírat tak nové zkušenosti.

Odchovanci Šachové školy STAMAT či děti z jejích kroužků si zahráli i v dresu Vlašimi. Kryštof Křížek a Míša Stein pomohli vlašimskému béčku k vítězství v soutěži. Za vlašimské céčko si zahráli tři partie Ondra Hrabě, Lukáš Machyán a Vítek Duda.

Výsledky

Fotky z 1. části

autor: Patrik Pýcha

Komentář pro: Bronz z KP družstev mládeže

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..