Šachová škola STAMAT hledá nové lektory (viz „NAŠE KROUŽKY“).
Byly vydány propozice šachového tábora v Růžené (viz „ŠACHOVÝ TÁBOR“)

::::::  Zveřejněn byl také seznam přihlášených účastníků.  ::::::  Zbývá ještě několik volných míst!  ::::::

19. turnaj ovládli sourozenci Steinovi

Zpráva pro regionální tisk

19. května uspořádala Šachová škola STAMAT svůj 19. turnaj. Akce se uskutečnila v prostorách školní jídelny ZŠ Chocerady a zúčastnilo se jí 32 dětí. Nikomu nedali šanci sourozenci Steinovi, kteří ztratili remízu pouze ve vzájemné partii a všechny ostatní soupeře porazili. Pomocné hodnocení přisoudilo vítězství mladšímu Michaelovi, jeho sestra Kamila získala stříbro a stala se nejlepší dívkou.

Pohled do hracích prostor (FOTO: Nela Pýchová)

Třetí v celkovém pořadí a druhý mezi chlapci skončil Filip Vopálka, následovaný Ondrou Hrabětem. Mezi dívkami vybojovala stříbro Patricie Fuxová a na bronz dosáhla Natálie Skolková. V kategorii určené pro hráče bez výkonnostních tříd se z vítězství radoval Matěj Votoček před Tonym Le a Janem Urbanem.

Nejlepší trojice (FOTO: Nela Pýchová)

Výsledky turnaje byly započítány do průběžného pořadí STAMAT ligy 2018/2019, v níž mohou startovat děti navštěvující kroužky Šachové školy STAMAT. Kolo před koncem je jasným lídrem Michael Stein, za nímž s velkým odstupem následují Ondřej Hrabě a Adam Handl.

Jménem Šachové školy STAMAT děkuji všem dětem a rodičům za jejich účast. Budeme se těšit na shledanou na některé z našich dalších akcí.

autor: Patrik Pýcha

Výsledky

Průběžné pořadí STAMAT ligy 2018/2019

Fotky

One Response to 19. turnaj ovládli sourozenci Steinovi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..