= = =   Byly vydány propozice šachového tábora v Růžené 2021 – hlaste se !!!  = = =

= = =  Aktuální hygienická situace neumožňuje zahájit kroužky na školách.   = = =

= = =   O případné změně budeme informovat.   = = =

STAMAT na celorepublikové scéně

Už zítra začne ve Varnsdorfu Mistrovství České republiky družstev mladších žáků, kam se díky skvělým výkonům probojoval i tým Šachové školy STAMAT. Družstvo odjede na významnou akci v sestavě Honza Svoboda, Míša Stein, Pepi Dudková, Filip Bláha, Dalibor Křivánek, Jáchym Slánský a Adam Handl. Cílem bude především nasbírat cenné zkušenosti, užít si šachový víkend a případně překvapit vybojováním pěkného umístění. Naše naděje budou startovat z 18. pozice.

Šachová škola STAMAT si vybojovala právo účasti na celorepublikovém finále díky bronzovým medailím z Krajského přeboru družstev mladších žáků, který se konal 1. května v Říčanech (FOTO: sachypravonin)

Přestože 1. kolo začíná v pátek až pozdě odpoledne, vyrážejí děti za doprovodu Ondry Matějovského, Petra Havelky a Jaroslava Svobody na místo konání už ráno. Celá výprava má totiž v plánu udělat si cestou výlet do Drábských světniček, což je bývalá skalní pevnost, která se nachází v Českém ráji. Snad se při šplhání po skalách nikdo nezraní a dětem se bude v turnaji dařit. Pořadatelé připravují přímý přenos z prvních tří zápasů, a tak bude možná šance sledovat souboje našich nadějí online. Držte palce!

Drábské světničky (FOTO: Jiří Mejzlík)

Propozice

Startovní listina

Online přenos

Stránky pořadatelů

Fotky

52 Responses to STAMAT na celorepublikové scéně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..